VÝSTAVA TIMELESS- KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

Patříte mezi obdivovatele tvorby designérky Blanky Matragi? Chtěli byste se s ní setkat a pocítit její pověstnou spontánnost a živelnost na vlastní kůži? Pak využijte příležitosti zúčastnit se komentované prohlídky výstavy „Timeless“ s výkladem samotné módní návrhářky! 

Během této prohlídky vás sama Blanka Matragi provede prostory výstavy a podělí se s vámi nejen o komentáře k jednotlivým exponátům, ale zejména o své zajímavé postřehy, které neustále shromažďuje během svých pracovních cest po celém světě. 

Nové exponáty, nové nápady a nové neuvěřitelné zážitky – to vše na vás čeká na komentovaných prohlídkách výstavy Blanky Matragi v Obecním domě! 

Začátek vždy od 17:00 v 1. mezipatře Obecního domu. 
Jednotné vstupné 990 Kč | Počet míst limitován! 

 

 

 

 

VÝSTAVA TIMELESS

Spojením nezaměnitelného kouzla secesních prostor kulečníkových a karetních heren Obecního domu a exkluzivních Haute Couture modelů Blanky Matragi vzniknul jedinečný koktej, který opojí vaše smysly! Uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi a vedení Obecního domu se rozhodli spojit oslavu 30. výročí oděvní tvorby v Libanonu žijící módní ikony s oslavou 100. výročí od otevření kulturního stánku v centru Prahy určeného k setkávání a propojování lidí.

Výsledkem tohoto spojení je dlouhodobá výstava nazvaná Timeless, tedy nadčasová, která naplňuje poslání Obecního domu ‒ návštěvníkům zprostředkovává nevšední setkání nejen s návrhářčinou tvorbou ovlivněnou kulturami ze všech koutů světa, ale často i zajímavými hosty Blanky Matragi. Od 7. října 2011, kdy byla expozice slavnostně otevřena, ji již navštívily desetitisíce lidí. Od 1. ledna 2015 dochází k obnovené premiéře výstavy. Pokud se i vy chcete nadechnout vůně orientu a nasát atmosféru luxusu, můžete tak učinit denně od 10:00 do 19:00 v Obecním domě.Jednou měsíčně též probíhá komentovaná prohlídka výstavy s výkladem samotné návrhářky Blanky Matragi. Pro podrobnější informace o těchto speciálních prohlídkách sledujte sekci Novinky.

 

VSTUPNÉ

  • Základní …………………………………………...  260 Kč
  • Snížené……………………………………………..   155 Kč
  • Rodinné…………………………………………    550 Kč
  • Skupinové studentské……………….  85 Kč

 

INFORMACE : blanka@blankamatragi.eu

                        blanka@blankamatragi.cz

                        Tel: 602 49 40 30

                      

 2-58