Lustry

COUTURE
Nejnovějším přírůstkem do rodiny interiérového designu Blanky Matragi je tento více jak metr vysoký lustr inspirovaný drapérií sukně. Jeho čistý design a sofistikované provedení je umocněno výklenkem, v němž je zasazen. Designérka též vytvořila kolekci váz a mís, které konvenují s designem lustru. Vše si můžete prohlédnout a objednat v pražském butiku Blanky Matragi.
ORCHIDEJ
Pokud patříte mezi ty, které mrzí pomíjivost květů orchidejí, budete bezesporu obdivovat tyto skleněné lustry, které zcela věrně zachycují jejich jedinečné kouzlo. Každý z lustrů sestává z několika květů různých velikostí, které jsou umístěny na „stoncích“, jejichž počet se odvíjí od požadavku klienta na množství světla v interiéru.
BUTTERFLY
Různorodost kresby a tvaru motýlích křídel lze zachytit mnoha způsoby. Blanka Matragi tentokrát vyměnila hedvábný šifon za sklo, přičemž vytvořila sérii skleněných motýlích křídel, která následně aplikovala na tělo lustru, které je tvořeno buď kuželem odvozeným od tvaru těla motýla, případně malou lucernou. Součástí této kolekce lustrů jsou i skleněné mísy, vázy a svícny, taktéž s motivem motýlích křídel, které ještě více umocní design daného interiéru.
BUTTERFLY
Ve spolupráci s firmou Preciosa vznikl u příležitosti oslav 25. výročí tvorby Blanky Matragi tento velký lustr inspirovaný abstraktním tropickým květem, z něhož vylétají bohatě kolorovaní sklenění motýli. K vidění byl na návrhářčině výstavě, která se uskutečnila v roce 2006 v Obecním domě.